USG ortopedyczne

USG barku, USG nadgarstka, USG kolana, USG mięśni, USG łokcia, USG stopy, USG narządów ruchu

badanie usg kolana

USG kolana

Badanie to powinno stanowić pierwszy element diagnostyki w przypadku urazów kolan i przewlekłych stanów bólowych. W prosty sposób pozwoli określić stan stawu kolanowego, jego struktur wewnętrznych i określić przyczyny stanu zapalnego.

Dowiedz się więcej
image

USG stopy

Jeśli odczuwasz jakiekolwiek problemy w obrębie stopy lub stawu skokowego to zdecydowanie powinieneś pomyśleć o wykonaniu USG stopy Kraków. To badanie nieinwazyjne i zupełnie bezbolesne, pozwala ocenić stan przeszło 100 mięśni, ścięgien i więzadeł znajdujących w stopie.

Dowiedz się więcej
usg stawu barkowego

USG barku

Największym atutem badania USG barku Kraków jest możliwość wykonania go w płaszczyźnie dynamicznej. Dzięki temu za jednym zamachem otrzymujemy bardzo dużą ilość informacji dotyczących stanu stawu barkowego.

Dowiedz się więcej
badanie usg mięsni

USG mięśni

Wiele osób sądzi, że urazy i kontuzje mięśniowe to problem miłośników sportu – zarówno amatorów, jak i zawodowców. Tymczasem kontuzje mięśni mogą przytrafić się każdemu, bez względu na płeć, wiek i prowadzony tryb życia, czasem w bardzo prozaicznych sytuacjach.

Dowiedz się więcej
usg łokcia prywatnie

USG łokcia

Do wykonania badania ultrasonograficznego łokcia pacjentów skłania najczęściej ból w okolicy stawu, który fachowo nazywany jest łokciem tenisisty lub golfisty. To choroby zawodowe wszystkich osób pracujących dłońmi przez długi czas w jednej pozycji.

Dowiedz się więcej
usg kolana prywatnie Kraków

Prywatne: USG narządu ruchu

Cechą charakterystyczną Usg narządu ruchu jest nieinwazyjność, bezbolesność i wysoka skuteczność. Z tego powodu jest to najczęściej wykonywane badanie w naszym gabinecie. Jego największym atutem jest wysoka wartość diagnostyczna, która stanowi nieodłączny element planowania leczenia i rehabilitacji.

Dowiedz się więcej
badanie usg nadgarstka

USG nadgarstka

Ból nadgarstka może pojawić się nagle lub mieć charakter przewlekły. Często powodowany jest nagłym urazem, w wyniku którego dochodzi do skręcenia lub złamania kości nadgarstka.

Dowiedz się więcej
badanie usg dzieci kraków

USG ortopedyczne dzieci Kraków

USG ortopedyczne dzieci to specjalistyczne, w pełni bezpieczne i bezinwazyjne badanie diagnostyczne skupiające się wokół chorób i nieprawidłowości w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego.

Dowiedz się więcej
Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!
image

Jesteś zainteresowany badaniem USG? Zostaw numer telefonu do siebie, a oddzwonimy i mówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie. Zaufaj najlepszym specjalistom, pracującym na nowoczesnym sprzęcie klasy PREMIUM. Przychodząc do nas na badanie masz pewność precyzyjnej diagnozy.


  image

  Opinie naszych pacjentów

  Każda opinia jest dla nas niezwykle ważna. Z uwagą czytamy komentarze naszych pacjentów, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Opinie zadowolonych klientów dają nam ogromną satysfakcję i jeszcze bardziej nakręcają do pracy.

  Ikona cytatu

  Jestem zadowolona z wizyty w tym mijescu. Czysto i schludnie, ludzie są uprzejmi, a doktor bardzo konkretny, nie naciągacz. W kolejce nie czekalam, wszystko punktualnie. Usg brzucha trwało moze kwadrans nie bolało nic wiec polecam zrobic sobie badania w tej przychodni.

  Maria

  Ikona cytatu

  Usługa wykonana bardzo rzetelnie, specjalista sympatyczny młody człowiek ale widać było że zna się bardzo dobrze na tym co robi. Po badaniu usg dostałam szczegołowy opis ze zdjęciem. Na duży plus parking przed budynkiem co w centrum miasta jest rzadkością.

  Klaudia

  Ikona cytatu

  Dokładne badanie z opisem jamy brzucha za 200 zł, da się przeżyć. Dobry kontakt z lekarzem co uważam za duzy plus. Centrum medyczne czyste i zadbane, nie stwierdzilem żadnych nieprawidłowości. Oceniam wizyte pozytywnie.

  Józef

  Ikona cytatu

  Jestem zadowolony z wizyty u dr Fornalskiego. Naprawdę zaangażowany lekarz i szkoda, że nie ma takich więcej. Przyszedłem do gabinetu, konkretna rozmowa, na łóżko i bezbolesne badanie. Stres przed badaniem był ale już w trakcie usg nie denerwowałem się wcale. Polecam tego doktora!

  Marek

  Ikona cytatu

  Polecam to miejsce bo pracują tu kompetentni , mili ludzi. Pan doktor podczas badania cały czas ze mną rozmawiał podczas usg co przyznam działało uspokajająco:) po badaniu dostałam opis ze zdjęciem brzucha. Cena usługi średnia, jak w większości placówek tego typu w krakowie

  Anna M

  Ikona telefonu Zadzwoń Ikona Zapisz się online
  Logo USG Kraków

  Wszelkie prawa zastrzeżone - Gabinet Usg prywatnie